درباره ما

ما عاشق زمین و تمام متعلقات آن هستیم

فصل اول

بهار سال ۱۳۹۳، داستان کار ما از گوشه‌ی یک اتاق هشت متری در مرکز شهر تهران آغاز شد. با یک ایده‌ی خام که آروم‌آروم جای خودش رو در زندگی خودمون و مردم پیدا کرد و کامل شد. ما میخواستیم محصولی جایگزین کاغذ کادو تولید کنیم. محصولی که به راحتی تبدیل به زباله نشه و برای تولیدش مجبور به قطع‌کردن درختها نباشیم. بله، کادوپیچ‌های پارچه‌ای اولین محصول رسمی ما بود و بعدتر محصولات پارچه‌ای و کاربردی دیگه‌ای سبد کالاهامون رو تکمیل کرد. محصولات ما در بیش از دویست کتابفروشی و مرکز فرهنگی در سراسر ایران به فروش میرسد.

فصل دوم

تابستان سال ۱۳۹۷ اولین فروشگاه گوشه در تهران با نام”اتاق گوشه” در خانه‌موزه بتهوون افتتاح شد. در این فروشگاه ما علاوه بر فروش مستقیم محصولات پارچه‌ای گوشه، به ارائه و فروش محصولات دیگر هنرمندان ایرانی هم میپردازیم. بسیار خوشحالیم که در سالهای فعالیتمان با حمایت شما مردم نازنین و شنیدن نقدها و پیشنهادات سازنده، مسیر تکامل و رشد مجموعه را با وجود همه‌ی سختی‌ها به سلامت رد کردیم. قطعا با وجود شما بید ما به هیچ بادی نمیلرزه.

فصل سوم

تابستان سال ۱۳۹۸ با افتتاح شعبه‌ی دیگری از شرکت گوشه در کشور ترکیه امکان صادرات و فروش محصولات گوشه در کشورهای اروپایی را فراهم کردیم. برند گوشه خارج از ایران با نام WOLO شناخته میشود. مخفف عبارت” We only live once” ساک‌های پارچه‌ای گوشه و کادوپیچ‌های پارچه‌ای در بسیاری از کتابفروشی‌ها و مراکز فرهنگی هنری کشور ترکیه به فروش میرسد.

حرف آخر

از نظر ما WOLO سبکی از زندگیه. نوعی از زندگی که انسان در آن به زیبایی، به حمایت و حفظ طبیعت و به کاربرد محصول اهمیت میدهد. و این تمام چیزی است که ما برای ساختنش تلاش میکنیم.